Xperia XZ1 i

XZ1 Compact

Xperia XZ1 51

Fot. SONY, Xperia XZ1

 

Najnowsze innowacje Sony wkraczają do dwóch nowych smartfonów Xperia.

 

Xperia XZ1 to wielkie możliwości rozrywki:

 • dzięki przełomowemu aparatowi z systemem Motion-Eye™ umożliwiającemu nagrywanie w Super slow motion,
 • z nową funkcją Wykrywania Uśmiechu,
 • ciągłym Autofokusem,
 • najnowszą funkcją Kreator 3D, 
 • 5,2-calowym ekranem Full HD HDR i
 • wysokiej klasy dźwiękiem z Hi-Resolution Audio

 

Dzięki technologii znanej z telewizorów Sony BRAVIA™ HDR (High Dynamic Range), Xperia XZ1 zapewnia większe spektrum barw i kontrastu, tak aby ulubione seriale i filmy oglądać w zachwycająco realistycznej jakości na 5,2-calowym ekranie Full HD.

Xperiaz XZ1 a1

Fot. SONY, Xperia XZ1

Inne technologie, w tym TRILUMINOS™ Display dla urządzeń mobilnych, X-Reality™ dla urządzeń mobilnych i Dynamic Contrast Enhancer wspólnie zapewniają ostry jak brzytwa, pełen szczegółów i jaśniejszy obraz na wyświetlaczu.

Technologia audio Sony pozwala dosłownie zanurzyć się w przestrzeni dźwięku klasy High-Resolution Audio

Dzięki DSEE HX można delektować się muzyką w jakości zbliżonej do Hi-Res, gdyż każdy dźwięk zostaje automatycznie ulepszony. Można słuchać muzyki i oglądać filmy ze słuchawkami lub bez, używając głośników stereo w smartfonie z S-Force Front Surround, dzięki którym do dyspozycji użytkownika jest więcej mocy niż w poprzednich modelach Xperii.

Dodatkowo technologia redukcji zewnętrznego hałasu, w połączeniu ze słuchawkami z technologią DNC, redukuje szumy zewnętrzne nawet do 98%. Nic już nie będzie przeszkadzało w słuchaniu...

Xperii XZ1 jest odporna na wodę i kurz oraz dodatkowo wzmocniona szkłem Corning Gorilla Glass 5 na ekranie. Wbudowany czytnik linii papilarnych rozpoznaje użytkownika, dając poczucie bezpieczeństwa.

Xperia XZ1 wyposażona jest w najnowszy mobilny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835 oraz mobilny modem X16 LTE.

 • Pamięć: RAM 4 GB, wew. 64 GB.
 • Aparaty: 13.0 Mpix - przód, 19.0 Mpix - tył, wideo 4K
 • Bateria: Litowo-jonowa 2700 mAh
 • NFC, Dual SIM, USB typ C
 • Waga: 156 g

Xperia XZ 2017 4

Fot. SONY, Xperia XZ1 Compact

 

Xperia XZ1 Compact to moc flagowej Xperii w kompaktowym rozmiarze: 

 • 4,6-calowy ekran HD,
 • aparat z Motion Eye,
 • Hi-Res Audio,
 • superszerokokątny przedni aparat

 

System Motion Eye doprowadza rejestrowanie ruchu do granicy technicznej doskonałości, zapewniając niezwykłą jakość obrazu a także dostęp do najnowszych funkcji, w tym Rejestrowania Predykcyjnego (Predictive Capture), aby nigdy nie przegapić nieoczekiwanego ruchu lub uśmiechu, a także Ciągłego Autofokusu, który w inteligentny sposób podąża za fotografowanym obiektem i dostosowuje ostrość.

Uzupełnieniem jest wiodący na rynku przedni aparat superszerokokątny z 120-stopniowym kątem widzenia, aby na selfie zmieściło się więcej.

Za pomocą jednego kliknięcia na wyświetlaczu można jednak przełączać kąt widzenia przedniego aparatu na 80°. Funkcja Display Flash sprawi, że selfie będą jasne nawet przy słabym oświetleniu.

 

Xperiaz XZ1 a2

Fot. SONY, Xperia XZ1 Compact - 4 kolory

 

Xperia XZ1 Compact mimo małego rozmiaru prezentuje doskonałe brzmienie. Zawiera podnoszące jakość dźwięku technologie Sony, w tym Hi-Res Audio, skalowanie DSEE HX, LDAC, Digital Noise Cancelling (DNC) oraz ClearAudio+.

Posiada też nowe głośniki stereo z 50% większym ciśnieniem akustycznym niż poprzednie modele.

Mała, ale mocna Xperia XZ1 Compact to narzędzie do szybkich działań. Zainstalowano w niej najnowocześniejszy procesor Snapdragon 835. Podwyższa on prędkość ściągania danych do 800 Mb na sekundę, dzięki czemu można ściągnąć odcinek serialu w 30 sekund.

 

Ceny:

XPERIA XZ1 - 2999 zł

XPERIA XZ1 Compact  - 2599 zł.

Tu kupisz Xperia XZ1: