Xperia promocja 2017 1

 

SONY na Święta. Dziś rusza kilka akcji sprzedaży premiowanej z produktami Sony Mobile

To ostatnia w tym roku tak duża szansa na zakup najnowszych modeli smartfonów Xperia z atrakcyjnymi prezentami!

XPERIA ‒ ZACHWYĆ SIĘ MUZYKĄ
 

  • flagowy smartfon Xperia XZ Premium z niezwykłą jakością dźwięku dzięki technologii Hi-Res Audio + bezprzewodowy głośnik, który zaskakuje głębokością brzmienia.

  • kompaktowa wersja Xperii zawierająca wszystkie najlepsze cechy flagowych smartfonów, czyli Xperia XZ1 Compact + przenośny głośnik, który jeszcze mocniej uwydatnia harmonię dźwięków.

  • księżycowo niebieski smartfon Xperia XZ1 + niebieski głośnik, którym można będzie pochwalić się na każdej karnawałowej imprezie.  

 

Xperia XZ 2017 1

Fot. SONY, Xperia XZ1

Gdzie i kiedy?

To akcja skierowana do wszystkich, którzy między 17.11 a 23.12.2017 roku kupią w wybranych centrach handlowych jeden z trzech w/w smartfonów Sony w salonach sieci Play, Orange, Plus i T-Mobile, a także w sklepach sieci Saturn, RTV Euro AGD, Komputronik i Media Expert oraz w salonach Sony Centre.

Centra handlowe, w których można będzie skorzystać z akcji promocyjnej Sony Mobile ulokowane są w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie i Rzeszowie.

Pełny zestaw sklepów zaangażowanych w akcję udostępniony zostanie w regulaminie na stronie www.sonymobile.com/xperiadlaciebie oraz na blogu www.blogs.sonymobile.com/pl

 

Xperia XZ 2017 4

Fot. SONY, Xperia XZ Compact

 

Sony Mobile wprowadza w sieciach handlowych nowe niższe ceny smartfonów. Od 17 listopada 2017.

Tu sprawdzisz ceny w EURO RTV AGD

Tu sprawdzisz ceny w MediaExpert