Mini Wieże

Gdy brakuje Ci miejsca w pokoju, a lubisz posłuchać muzyki w porządnej jakości - mamy dla Ciebie kilka asów. Te droższe mogą stanowić źródło dźwięku w małym kinie domowym. 

Mamy dwie propozycje

 

Yamaha MCR-040  stars4x

mini wieża yamaha 040

Yamaha. Bardzo małe wymiary i przyjemnie muzykalny dźwięk czynią z niej doskonały wybór do niedużego pokoju czy sypialni.

Kolorowe obudowy i minimalistyczny dizajn pozwolą dopasować ją do każdego wnętrza. Yamaha posiada odtwarzacz CD, radio FM, wejście USB i stację dokującą dla iPoda. Jak na swój mały rozmiar, potrafi grać czysto i całkiem potężnie. Głośniki można rozstawić i uzyskać szerszą scenę dźwiękową.

Minusy? Średnio wygodny pilot.

Podsumowując: solidny, prosty w obsłudze i bardzo ładnie grający zestaw od specjalisty w poważnym Hi Fi. To zdecydowanie rozsądniejszy wybór od przypadkowego sprzętu z hipermarketu.

Moc 2 x 15 W. Wymiary szer/wys/gł 424x120x308 mm.


w cenie od ok. 798 zł


 

Onkyo CS 245                                     stars5x   

 

HIT

Mini Wieża Onkyo 245

Mini, mikro muzykalna piękność. Kilka efektownych kolorów obudowy. Raczej do niedużych pokoi. Posiada radio i CD, a także możliwość odtwarzania z USB.

Starannie wykonana obudowa, dająca przedsmak poważnego sprzętu, bardzo wygodna obsługa. Onkyo gra przyjemnie czysto i z wystarczającą skalą. Dobremu brzmieniu pomagają osobne kolumny bass-reflex.

Minusy? Nic istotnego.

W tak przystępnej cenie trudno o lepszy i ładniejszy sprzęt.

Moc 2x15 W, ma wyjście na subwoofer (!). Dok dla iPhona/iPoda.

 

w cenie od ok. 780 zł