Numer1 mini1  Sony KDL-43W809C  TEST           stars5x

 

Sony KDL-42W805B

Fot. SONY


43 cale.
 
Full HD i 1000 Hz. Najwyższa jakość. Znakomity, plastyczny, ostry obraz, bogate kolory i wyraźny, szerokopasmowy dźwięk.

Sony KDL-43W809C oparty jest na platformie Android. System poza ułatwioną obsługą, pozwala między innymi, na wyszukiwanie głosowe.

Proste linie obudowy i dobre materiały tworzą nowoczesną i ponadczasową aurę. Model posiada WiFi, internet, odtwarza filmy i zdjęcia z USB i nagrywa na dysk twardy przez USB. Szybka i przydatna funkcja pozwala na kopiowania obrazu ze smartfona na ekranBrak okularów 3D w komplecie - są do nabycia osobno. To już powoli staje się standardem, gdyż relatywnie mało kilentów korzysta z obrazu 3D, również ze względu na jego małą dostępność.

OBRAZ / DŹWIĘK 

Sony KDL-43W809C bardzo płynnie odwarza szybki ruch; to już specjalność japońskiego producenta. Jeśli lubicie oglądać sport to SONY będzie doskonałym wyborem. Najważniejsze; obraz jest bardzo wysokiej próby. Wspaniałe kolory, kontrast, ostrość zapewniają wierne odtwarzanie najlepszych programów i filmów.

Wspaniale ogląda się też zdjęcia z pamięci USB, odwzorowanie barw jest jakby wierną kopią tego co zapamiętaliśmy, np. z wakacyjnej podróży.

Bravia 809 b

Fot. SONY

Dźwięk. Zastosowano dobre jakościowo głośniki 2 x 10 W, co znacząco poprawia wrażenia słuchowe, jedne z lepszych w klasie. Do filmów polecamy wzmocnienie dźwięku mini wieżą lub soundbarem.


MINUSY?

  • Przeciętne kąty widzenia ekranu

 PODSUMOWUJĄC   Sony KDL-43W809C to nadzwyczaj dopracowany model, ze znakomitym obrazem Full HD i trzema dodatkowymi calami ekranu. Zachwyca bogatym spektrum kolorów - jak na żywo. Polecamy szczególnie lubiącym oglądać sport i filmy, ze względu na dużą płynność ruchu. Jeden z najlepszych telewizorów w klasie PREMIUM, wart swojej ceny. Pięć gwiazdek, nasz Nr 1. 

Full HD, LED, 1000 Hz, WiFi, 4 x HDMI, 3 x USB, głośniki 2 x 10 W, pobór mocy średnio 55 W, wymiary z podstawą: 96,2 x 60,2 x 17,9 cm, waga z podstawą 11,8 kg.


 w cenie od ok. 2599 zł

Sprawdź cenę EURO RTV AGD tutaj