Samsung Smart TV UE-55H6400stars5xhit

 

Samsung 65H6400

Fot. Samsung

55 cali.
 LED. Samsung UE55H6400 to wybitny przykład telewizora "Best Buy", który nawet wyglądem zasługuje na same pochwały. 


OBRAZ / DŹWIĘK

Samsung UE55H6400 dostarcza wyważony, pełen naturalnych kolorów, plastyczny obraz. Poziom czerni jest jak na LCD imponujący, a kąty widzenia zadowalające nawet przy szerszym audytorium. Najlepszy obraz HD udało się nam uzyskać ustawiając kontrast na ok. 3/4 i wyłączając wszelkie cyfrowe polepszacze.

Obraz 2D jest wysokiej próby, niezwykle przyjemny dla oka, także w szybkim ruchu. Obraz 3D jest jasny, pełen szczegółów i niemal dorównuje 2D. Mocną stroną jest też dźwięk; szerokopasmowy i dynamiczny, zapewniający wysoką czytelność dialogów. Nie czuło się niedosytu jaki wynika z płaskiego dźwięku u wielu innych telewizorów.

Wysoką jakość zapewniają dwa dobre głośniki 2 x 10 W. Samsung zapewnia dostęp, między innymi, do YouTube i portali społecznościowych. Funkcje Smart TV - należą do najbogatszych wśród wszystkich producentów.

W standarcie są dwa piloty: klasyczny i Smart Touch z padem i świetlnym wskaźnikiem ułatwiającym nawigację. 2 pary ultra-lekkich okularów aktywnych 3D są na wyposażeniu.


MINUSY?
 

  • Pilot Smart Touch nie jest mistrzem precyzji,
  • okulary nie wygrają konkursu elegancji. 


 PODSUMOWUJĄC 
  Efektowna obudowa i bogate wyposażenie. Samsung UE55H6400 to imponujące połączenie naturalnego, pełnego pięknych barw obrazu z mocnym, wyrazistym dźwiękiem i przebojową ceną. Rekomendacja i pięć gwiazdek. 55 cali nigdy nie wyglądało tak zgrabnie i lekko. Dostępny w rozmiarach od 40 cali.


Maksymalny pobór mocy 156 W.  Waga z obrotową podstawą 18,2 kg. 

 w cenie od ok. 3399 zł