Numer1 mini1  Sony KDL-55W755C TEST      stars5x

Sony Bravia 755 1

Fot. SONY

Sony KDL-55W755C to wyższa klasa średnia wśród modeli Full HD; wyróźnia się wyjątkową płynnością ruchu w szybkich ujęciach sportowych, dzięki Motionflow XR 800. Obudowa jest bardzo starannie wykonana i jako całość prezentuje się lekko i elegancko.


OBRAZ / DŹWIĘK

Sony KDL-55W755C dostarcza znakomity obraz Full HD; kolory są bogate, ale jednocześnie naturalne, a czerń głęboka. Trudne o odtwarzaniu kolory skóry wypadają wiarygodnie. Wysoka jakość dotyczy obrazu 2D. 3D nie jest w tym modelu dostępne. Szybki, ruchomy obraz prezentuje się bardzo dobrze, a statyczny ma niesamowicie ostre kontury i dużo detali. 

Jest sporo użytecznych funkcji, model ten wyposażono w platformę Android i pozwala na współużytkowanie zdjęć i filmów z innymi urządzeniami androidowymi, jak np. smartfony. Na wyposażeniu jest standardowy, wygodny pilot. SONY płynnie odtwarza zdjęcia i filmy z USB.

Solidny, wyraźny i wystarczająco szerokopasmowy jest dźwięk, 2 x 10 Watt mocy powinno wystarczyć do codziennego oglądania. Mocniejszych wrażeń może dostarczyć, np. soundbar albo mini wieża stereo.


MINUSY? 

  • Kąty widzenia mogłyby być większe.

 PODSUMOWUJĄC    Sony KDL-55W755C zapewnia wysokiej próby obraz Full HD, o znakomitych kolorach i wybitnej płynności ruchu. Będzie to ważnym argumentem na tak dla miłośników oglądania sportu, ale także dla smakoszy sztuki filmowej. Wspaniałe wrażenia zapewnione. Pięć gwiazdek.


Zużycie energii średnio - 75 W. Waga z podstawą 17 kg. Wymiary z podstawą: 123 x 75,3 x 21 cm


  w cenie od ok. 3599 zł

Sprawdź cenę w Euro RTV AGD

Sprawdź cenę w Media Markt